Nie tylko dla seniorów

stary

Program ,,Stary człowiek i może...” to zestaw krótkometrażowych filmów ze świata, które opowiadają o losach seniorów, ale mogą zachwycić publiczność w każdym wieku. Zaskakujące sytuacje, w jakich zastaniemy filmowych bohaterów na ekranie, udowadniają, że wyobraźni i życiowego wigoru seniorom można tylko pozazdrościć.

W programie:

COFFEE TIME  /Szwecja 2013r./

ARE YOU ALBERT? /Wielka Brytania 2013r./

PENSION GANG /Islandia 2012r./

LEON I BARBARA /Polska 2012r./

THE FRIDAY SOAP /Szwecja 2013r./

Projekcja Obornicki Ośrodek Kultury 23.01.2015r. Godzina 18.00. Bezpłatne wejściówki rezerwować telefonicznie: 61-29-61-424  /  605-600-494

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

stary big

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież