Karnawałowo i operetkowo

Operetka 2

W karnawałowa podróż muzyczną zabiorą nas artyści Operus Arte Operetka. Królować będą walce, czardasze, szampan, miłosne intrygi, namiętność i zdrada a przede wszystkim dobry humor, wspaniała zabawa oraz  muzyka najwyższego formatu.

W koncercie wystąpią Dorota Makulec – sopran, Paweł Wytrążek- tenor do pianina zasiądzie Piotr Żukowski a całość poprowadzi Piotr Stanisław. Koncert zatytułowano ,,PrzeBOYE i jej czułe słówka”.

Wszystkich chętnych i niezdecydowanych zapraszamy 26-go stycznia 2015go roku o godzinie 18:00 do Obornickiego Ośrodka Kultury, nie będziecie żałowali. Bilety do nabycia w sekretariacie Ośrodka w cenie TYLKO! 25zł. 

Operetka 1

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież