Zapraszamy na Święto Trzech Króli w Obornikach

sw 3 kroli

Zapraszamy mieszkańców Obornik na świąteczny korowód Trzech Króli. 6 stycznia w samo południe odbędą msze święte po których wyruszą barwne korowody na obornicki Rynek.

Oborniczanie  już drugi raz będą świętować Święto Trzech Króli w ten sposób, w minionym roku spotkanie na rynku cieszyło się sporym zainteresowaniem. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć -> http://www.eoborniki.pl/galerie-zdj/category/179-2014-01-swieto-trzech-kroli.html

2015 2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież