Bilety na koncert noworoczny rozlosowane :)

gorzelnia

Zakończył się konkurs w którym można było wygrać dwa bilety na IV Koncert Noworoczny KRAKOWIACY I GÓRALE NA STRASZNYM DWORZE w Gorzelni 505.

W naszym konkursie zadaliśmy wam pytanie dotyczące weekendu kulinarnego, który odbył się 6-7 grudnia w Gorzelni 505. Prawidłowa odpowiedź to – kuchnia węgierska.

Bilety otrzymują: Izabela Ratajczak oraz Beata Musiał. Gratulujemy i życzymy wspaniałego koncertu.

Przypominamy, ze 3 stycznia w restauracji Gorzelnia 505 odbędzie się IV Koncert Noworoczny KRAKOWIACY I GÓRALE NA STRASZNYM DWORZE

To już czwarty raz w Gorzelni 505 będzie można wysłuchać koncertu noworocznego składającego się z fragmentów oper: Jana Stefani "Cud mniemany czyli Krakowiacy i Górale", Stanisława Moniuszki "Flis","Verbum nobile", "Halka", "Straszny dwór".  Na scenie Gorzelni będzie można zobaczyć: Marię Jaskulska-Chrenowicz – sopran, Zbigniewa Malaka – tenor, Marka Chmiela - bas-baryton, Przemysława Witeka – fortepian.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież