Zapraszamy do Gorzelni 505 - KONKURS

gorzelnia

Restauracja Gorzelnia 505 i portal eoborniki.pl zapraszają na IV Koncert Noworoczny KRAKOWIACY I GÓRALE NA STRASZNYM DWORZE

To już czwarty raz w Gorzelni 505 będzie można wysłuchać koncertu noworocznego składającego się z fragmentów oper: Jana Stefani "Cud mniemany czyli Krakowiacy i Górale", Stanisława Moniuszki "Flis","Verbum nobile", "Halka", "Straszny dwór".  Na scenie Gorzelni będzie można zobaczyć: Marię Jaskulska-Chrenowicz – sopran, Zbigniewa Malaka – tenor, Marka Chmiela - bas-baryton, Przemysława Witeka – fortepian.

Spektaklowi towarzyszy wystawa "Połajewo ... i nie tylko" w rysunkach i akwarelach Krzysztofa Szpakowskiego.Koncert odbędzie się 3 stycznia 2015 roku o godzinie 19:00. Bilety w cenie 30zł. Rezerwację telefoniczną można wykonać dzwoniąc pod numer tel. 600 924 744

UWAGA dla czytelników portalu www.eoborniki.pl mamy dwa bilety na ten koncert. Aby wygrać jedno z nich należy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać odpowiedź na pytanie:

Jaka kuchnia była prezentowania w Gorzelni 505 w dniach 6-7 grudnia 2014 roku?

Jak było na koncercie noworocznym w 2014 można zobaczyć na fanpage restauracji.

Post użytkownika Gorzelnia 505.

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest portal eoborniki.pl i Gorzelnia 505 z Połajewa
2. Fundatorem biletów jest Gorzelnia 505.
3. W konkursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie
4. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest przesłanie w terminie nie późniejszym niż  02.01.2015 godz. 20:00 na mailowy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedzi na pytanie.
5. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, dane nie podlegają trwałej archiwizacji.
6. W losowaniu wezmą udział tylko te osoby, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie i podały swoje dane
7. Losowanie przeprowadzi komisja składająca się z redaktorów portalu eoborniki.pl pod przewodnictwem red. naczelnego.
8. Osoba, która wyśle zgłoszenie (odpowiedzi na pytania) wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska na portalu Organizatora oraz platformach od niego zależnych.
9. Potwierdzenie rezerwacji musi nastąpić telefonicznie 3.01.2015 przed godziną 17, pod numerem 600 924 744  lub 67 25 67 511
10. Wszystkie sprawy sporne na bieżąco rozstrzygane są przez Organizatora po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież