Wybierz się na wykład o Narodowych Siłach Zbrojnych

Wyklad o NSZ w OOK

Dziś 20. grudnia zapraszamy do Obornickiego Ośrodka Kultury na wykład na temat Narodowych Sił Zbrojnych.

Sobotnie spotkanie będzie pierwszym tego typu w Obornikach. Przybliżona zostanie historia polskiej konspiracyjnej organizacji wojskowej, jaką były właśnie Narodowe Siły Zbrojne. Podczas prelekcji przybliżona zostanie w szczególności rola biura fałszerstw NSZ, walka żołnierzy wyklętych z sowieckim okupantem i ochrona rodaków przed represjami.

Początek wykładu w klubie w głównym budynku OOK już o godz. 16:00. Polecamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież