Już w niedzielę w Obornikach świąteczny jarmark

Jarmark w Obornikach

W niedzielę 14. grudnia zapraszamy do udziału w jarmarku bożonarodzeniowym, który odbędzie się na obornickim Rynku.

Świąteczna atmosfera, choinki, ozdoby, prezenty, a nawet tradycyjny, świeży karp – to wszystko w jednym miejscu – w dodatku w Obornikach!  W najbliższą niedzielę, czyli 14 grudnia, na obornickim Rynku odbędzie się druga edycja jarmarku bożonarodzeniowego. Tym razem nie zabraknie wspaniałego  świątecznego jadła, pachnących pierników, barszczyku, bigosu, mnóstwa atrakcji dla całych rodzin, a nawet najprawdziwszego Gwiazdora!

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów, czyli Gminy Oborniki i OOK, w godzinach 10:00-18:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież