Nowe brzmienie na lokalnym rynku muzycznym

m-The-Rising-Storm-2

W marcu 2014 roku postanowili grać razem, nazwali się ,,The Rising Strom" co można przetłumaczyć ,,nadchodząca burza".

W zespole grają Kamil Sell na gitarze basowej, Mateusz Paprota na perkusji oraz Marcin Gronowski i Michał Partyka na gitarach. Marcin Erdmann jest wokalistą grupy. Gitarzyści Marcin i Michał zainicjowali utworzenie grupy. Członkowie grupy są uczniami szkół średnich.

Grają Heavy metal i Thrash metal (brzmi groźnie).  Najbliższe plany zespołu to ciągłe doskonalenie się oraz nagranie płyty.

Zespół współpracuje z Obornickim Ośrodkiem Kultury i ramach tej współpracy 13 grudnia b.r. o godzinie 19.00 odbędzie się pierwszy koncert tej formacji w sali widowiskowej ośrodka.

Ciekawe czy rzeczywiście będzie to ,,nadchodząca burza".  Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież