Na koncert SDM bilety wygrały ....

stare-dobre

Dzisiaj o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Starego Dobrego Małżeństwa w OOK. W naszym konkursie można było wygrać dwie wejściówki na ten koncert.

Konkurs polegał na wykonaniu grafiki związanej z koncertem i zamieszczenie w komentarzu wpisu na naszym profilu facebookowym. Przesłano dla nas 3 grafiki, niestety nie można ich było samodzielnie umieścić, dlatego konkurs został przedłużony.

Bardzo dziękujemy trzem osobom, które włożyły troszkę pracy w przygotowanie swoich grafik, nie chodziło o dzieła sztuki. Zwycięzcami zostały osoby, których grafiki uzyskały największą liczbę polubień, są to:  Dominika Kuźniarek oraz Wiktoria Kucharska.

Dziękujemy za udział i życzymy udanego koncertu.

Poniżej prezentujemy wszystkie trzy grafiki przesłane na nasz konkurs.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież