Zapraszamy na wystawę gołębi

Zapraszamy na wystawe golebi do Rogozna

PZHGP sekcja Rogoźno zaprasza na wystawę Gołębi Pocztowych Okręgu Piła w dniach 6-7 grudnia w RCK Rogoźno przy ul.Armii Wojska Polskiego 4. Na wystawie zostanie wyłoniona reprezentacja gołębi z naszego terenu na wystawę ogólnopolską w Kielcach 9-11 stycznia.


W  programie m.in zwiedzanie wystawionych gołębi,stanowiska z artykułami i akcesoriami dla gołębi i ptactwa ozdobnego. Będzie też możliwość zbadania swoich ptaków na różne choroby został zaproszony profesjonalny Lekarz Weterynarii z Centrum Zdrowia Gołębi . W niedzielę około godz 12 przeprowadzi także ciekawy wykład na temat ziołolecznictwa.  

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich hodowców oraz osoby zainteresowane już zanikającym z braku młodych adeptów tego hobby który już od wieków intrygował ludzi powrotami z dużych odległości gołębi pocztowych do swojego gołębnika.

 

plakat wystawy

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież