Muzyczna wiCHÓRa w OOK

wichora-1

Cztery chóry w rozrywkowym repertuarze na scenie OOK w Obornikach już 22.11 o godzinie 18:00. Chóry zaprezentują się śpiewając utwory legendarnej grupy The Beatles.

W koncercie, w którym obok Con Brio i Cantileny wystąpią chóry "Canzona Absolvent" z Murowanej Gośliny i "Lira" z Pniew oraz zespół instrumentów dętych Grizzly Band usłyszymy "Let it be", "Can't buy me love","All you need is love" i wiele innych przebojów czwórki z Liverpoolu.

Spotkanie tego typu ma popularyzować muzykę chóralną a połączenie jej z popularnymi melodiami zachęci wile osób do wysłuchania ciekawych i mamy nadzieję czasami zaskakujących interpretacji.

Zapraszamy w sobotę! Wstęp wolny.

wiCHÓRa

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież