Kabaret Skeczów Męczących - wyniki konkursu

W najbliższą niedzielę 23.11 w OOK odbędzie się występ Kabaretu Skeczów Męczących. Nasz portal zorganizował konkurs na jedno podwójne zaproszenie.

Fundatorem nagrody jest OOK i jest ona warta 90zł. Konkurs polegał na przesłaniu do naszej redakcji odpowiedzi na pytanie: dorsz po marsjańsku – jaki to dorsz? Odpowiedź na to pytanie zawarta była w prezentowanym materiale filmowym z jednego z wcześniejszych występów kabaretu. W konkursie wzięło udział 19 osób, prawidłowych odpowiedzi nadesłano 17.

A jak brzmi odpowiedź?  Dorsz po marsjańsku -> to normalny dorsz, tylko cena jest z kosmosu J

W wyniku losowania podwójne zaproszenie dla pary mieszanej wygrała Marta Nowaczyk. Gratulujemy i informujemy, że w celu potwierdzenia odbioru nagrody należy się skontaktować z OOK najpóźniej do dnia 21 listopada 2014, na wypadek braku możliwości pojawienia się w OOK, należy niezwłocznie skontaktować się telefonicznie pod numer tel.  61 29-61-424 lub  605-600-494.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na niedzielny występ, który rozpocznie się o godzinie 16:00. Dla zachęty publikujemy poniżej jeszcze jeden skecz Kabaretu Skeczów Męczących i zapewniamy, na żywo to wygląda o wiele lepiej!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież