Kabaret Skeczów Męczących już 23.11 - KONKURS

KSM

Ostatni w tym roku występ kabaretu w OOK odbędzie się 23 listopada, zapowiada się niesamowity wieczór z Kabaretem Skeczów Męczących.  Zgodnie z zapowiedzią ogłaszamy konkurs na jedno podwójne zaproszenie!

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w niedzielę 23 listopada  o godzinie 16:00. Zachęcamy serdecznie do udziału. Bilety do nabycia w OOK w cenie 45 zł. Proszę się długo nie zastanawiać tylko dzwonić do OOK lub pojawić się tam osobiście i kupić bilety! ;)

Kabaret Skeczów Męczących składa się z czterech facetów z niesamowitym dystansem do siebie i otaczającej rzeczywistości, na dodatek pochodzą z Kielc. Kilka z ich skeczy uznaje się już za klasyki, np. nauki przedmałżeńskie, skecz o powrocie z wakacji z nad morza, mops czy teletrwam.

A… konkurs, tak, ogłaszamy konkurs na 1 (jedno) podwójne zaproszenie dla pary (mieszanej). Po obejrzeniu załączonego poniżej filmiku prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedzi na pytanie:

- dorsz po marsjańsku – jaki to dorsz?

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest portal eoborniki.pl i OOK
2. Fundatorem biletów jest OOK.
3. W konkursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie
4. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jestprzesłanie w terminie nie późniejszym niż 19.11.2014 godz. 20:00 na mailowy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
odpowiedzi na pytanie.
5. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, dane nie podlegają trwałej archiwizacji.
6. W losowaniu wezmą udział tylko te osoby, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie i podały swoje dane
7. Losowanie przeprowadzi komisja składająca się z redaktorów portalu eoborniki.pl pod przewodnictwem red. naczelnego.
8. Osoba, która wyśle zgłoszenie (odpowiedzi na pytania) wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska na portalu Organizatora oraz platformach od niego zależnych.
9.Potwierdzenie rezerwacji musi nastąpić w biurze OOKdo dnia 21 listopada 2014, na wypadek braku możliwości pojawienia się w OOK, należy niezwłocznie skontaktować się telefonicznie z OOK, numer tel.  61 29-61-424 lub  605-600-494. W innym wypadku bilet przepada
10. Wszystkie sprawy sporne na bieżąco rozstrzygane są przez Organizatora po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież