Brass Band na trzecie urodziny

brass-band

To tylko 15 osób, to tylko saxofony, trąbki, puzony, tenor, tuba, gitara basowa, perkusja, ale to aż zespół Brass Band zagra w specjalnym urodzinowym koncercie.

To już trzecie urodziny, zespołu muzycznego, którego domeną są adaptacje standardów muzyki rozrywkowej, bluesowej i filmowej. Występy muzyczne przeplatane będą skeczami kabaretu ToNieMaNazwy.

Trudno powiedzieć czy wypada być na tym koncercie. Wstęp jest wolny, muzyka przednia, zabawa murowana, to wręcz proponujemy przybyć co najmniej godzinnę przed rozpoczęciem koncertu, ponieważ istnieje obawa że zabraknie miejsc ;).

UWAGA, a teraz najważniejsze:

Termin: niedziela, 9 listopada

Godzinia: 18:03

Lokalizacja:  sala widowiskowa Obornickiego Ośrodka Kultury

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież