Randka w ciemno - wyniki konkursu

No i mamy rozstrzygnięcie konkursu. Przypominamy, że nagroda są dwa bilety na spektakl „Randka w ciemno, na dwie pary”, każdy bilet to 65 zł.

Zadanie wydawało się proste, a jednak nie do końca na nadesłanych 36 odpowiedzi tylko 10 było prawidłowych. Zadaliśmy pytanie:Proszę podać nazwiska aktorów których zdjęcia znajdują się na oficjalnym plakacie spektaklu (zamieszczony poniżej) a nie zostali wymienieni w niniejszym artykule. 

Większość z Państwa skupiła się na wyliczance nazwisk, a kilka linijek wyżej wspomniano nazwisko pana Jacka Kawalca. Tak więc prawidłowa odpowiedź dotyczyła dwóch nazwisk: Olga Borys i Krzysztof Ibisz.

W wyniku losowania bilety otrzymują pani Ewa Szulczyk  oraz Julia Jaworska. Obie Panie proszone są o potwierdzenie i uzyskanie dokładnych wskazówek nt. odbioru biletów w OOK, pod numerem telefonu 605-600-494. Uwaga w poniedziałek (11.11.14) OOK jest czynne tylko w godz. 10.00 - 12.00.

Serdecznie gratulujemy. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne konkursy, tym razem będzie to jedno zaproszenie dla pary :) na Kabaret Skeczów Męczących, który obędzie się w OOK 23.11.2014. Wartość nagrody to 90 zł. Szczegóły wkrótce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież