Wygraj bilet na spektakl „Randka w ciemno na dwie pary”

randka-w-ciemno1

Uwaga mamy dla Was dwa bilety na spektakl „Randka w ciemno na dwie pary”. Spektakl będzie można obejrzeć 12 listopada  w OOK. WARTO!

Jacek Kawalec na profilu FB napisał przed jednym z przedstawień: „Już nie mogę się doczekać kolejnego spektaklu "Randki w Ciemno". Uwielbiam grać ten tekst - Norm Foster napisał coś na prawdę śmiesznego i wzruszającego."

TAK, TAK w Obornikach będzie można zobaczyć Tomasza Stockingera, Michała Milewicza, Dariusza Kordka, Piotra Szedesa, Małgorzatę Potocką, Ewę Kuklińską oraz Alicję Kwiatkowską.

W informacji nt. przedstawienia czytamy: „Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w   ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia ?

Zachęcamy go odwiedzin profilu FB spektaklu, zobaczycie tam jak niesamowicie ludzie bawią się na tej sztuce. A może i zdjęcie z Obornik trafi na fanpage „Randki” -> https://www.facebook.com/randkawciemnospektakl

Ok. a teraz KONKURS. Mamy dwa bilety, aby je wygrać należy przesłać na adres naszej redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Proszę podać nazwiska aktorów których zdjęcia znajdują się na oficjalnym plakacie spektaklu (zamieszczony poniżej) a nie zostali wymienieni w niniejszym artykule. 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest portal eoborniki.pl i OOK
2. Fundatorem biletów jest OOK.
3. W konkursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie
4. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest przesłanie w terminie nie późniejszym niż 06.11.2014 godz. 20:00 na mailowy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedzi na pytanie.
5. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, dane nie podlegają trwałej archiwizacji.
6. W losowaniu wezmą udział tylko te osoby, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie i podały swoje dane
7. Losowanie przeprowadzi komisja składająca się z redaktorów portalu eoborniki.pl pod przewodnictwem red. naczelnego.
8. Osoba, która wyśle zgłoszenie (odpowiedzi na pytania) wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska na portalu Organizatora oraz platformach od niego zależnych.
9. Potwierdzenie rezerwacji musi nastąpić w biurze OOK do dnia 11 listopada 2014, na wypadek braku możliwości pojawienia się w OOK, należy niezwłocznie skontaktować się telefonicznie z OOK, numer tel.  61 29-61-424 lub  605-600-494. W innym wypadku bilet przepada
10. Wszystkie sprawy sporne na bieżąco rozstrzygane są przez Organizatora po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

randka-w-ciemno2

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież