Rockowe Zaduszki 2014

rockowe zaduszki

Zapraszamy do Rogozińskiego Ośrodka Kultury na Rockowe Zaduszki. Organizatorami imprezy jest Niezależna Rogozińska Scena Muzyczna i Rogozińskie Centrum Kultury.

W tym roku będziemy mieli zaszczyt posłuchać koncertu trzech Rogozińskich zespołów. Pierwszy na scenie pojawi się zespół CisHa, który zagra akustycznie, w tym dniu zespół zaprosił do wspólnego grania kilku ciekawych gości.

Kolejny zespół zaprezentuje mocną dawkę muzyki - Painkiller. Duża dawka mocnej muzyki. Na koniec wystąpi zespół The Jeff, będzie to sceniczny debiut tej formacji.

Jak co roku oprócz muzyki dokonywana jest zbiórka pieniędzy na szczytny cel, tak jest i teraz. Cegiełkami będą bilety w cenie 5 zł. Uzyskane pieniądze przeznaczone będą na operację dla Majki.

Serdecznie zachęcam wszystkich do Rogozińskiego Centrum Kultury w piątek 31.10.2014 o godzinie 19:00

Posłuchajcie zespołu CisHa:

Painkiller- świeża mieszanka ciężkich i ostrych gitar z bezprecedensowymi tekstami.

Painkiller- świeża mieszanka ciężkich i ostrych gitar z bezprecedensowymi tekstami.The Jeff- magiczne połączenie luzu i rockowych gitar.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież