Zapraszamy na występ kabaretu ToNieMaNazwy

Zapraszamy na występ ToNieMaNazwy

Zapraszamy w piątek 17. października do Obornickiego Ośrodka Kultury na występ kabaretu ToNieMaNazwy. Grupa artystyczna przygotowała program pt. "Trojaczki atakują".

Alicja Nakoneczna, Anna Surdyk i Kajetan Ruks wystąpią na scenie OOK ze swoim nowym programem. Myśląc o swoim rozwoju konieczne jest inwestowanie w rekwizyty. Stąd też po raz pierwszy wejście na występ kabaretu będzie biletowane. Cena wejsciówek to jednak tylko 5 zł. Warto wybrać się w piątek do OOK i spędzić późne popołudnie poza domem, a przy okazji wesprzeć kabaret.

Zachęcamy gorąco do przyjścia do OOK. Początek już o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież