Rockowe świadectwa w Rogoźnie

Zapraszamy dzisiaj wieczorem do kościoła pw. Św. Ducha w Rogoźnie na koncert akustyczny ROCKOWE ŚWIADECTWA.

Rockowe świadectwo wiary, miłości, świadectwo przywiązania do wartości opartych o wierze. W czasie koncertu usłyszymy zespół Cisha z Rogoźna, Michalinę Kowalę grającą na skrzypcach, Magdalenę Frąszczak –wokal oraz uczniów Zespołu Szkół im. H.Cegielskiego w Rogoźnie.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 20:00 (po mszy).

Podobnie jak podczas pierwszego koncertu w kosciele Św Wita, który odbył się na początku roku, autorem muzyki i słów jest Gracjan Jeran, usłyszymy również  wiersze Karola Wojtyły i ks. Twardowskiego  – zachęca do udziału w koncercie Przemysław Nowaczyk z zespołu CISHA - ponadto wykonawcy przypomną  jedną z dziewcząt, która brała udział w poprzednim koncercie. Niestety zginęła Ona tragicznie  w wypadku samochodowym w Rogoźnie. Wykonany zostanie dla Niej utwór pt. ORIANA, który został skomponowany specjalnie na tą chwilę . To będzie magiczny wieczór

Foto w nagłówku: www.youtube.com

10354724 834478216583048 4330976075667210672 n

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież