Koncert Teresy Werner w Rogoźnie

 

Koncert Teresy Werner w Rogoźnie

W piątek 26.09 w Rogoźnie koncert Teresy Werner, dla wielu osób będzie to okazja do doskonałej zabawy. Pochodząca ze Śląska wokalistka zaprezentuje na koncercie swoje hity oraz utwory z nowej płyty „Szczęśliwe chwile”.

 

Koncert odbędzie się w Rogozińskim Centrum Kultury 26.09.2014 o godzinie 19:00, bilety w cenie 45 zł. Zapraszamy.

Poniżej jeden z szlagierów Teresy Werner:

 

 

Komentarze  

+28 #1 loczek 2014-09-26 13:09
Nikomu nie polecam takich występów jest to beznadziejne i nie wiadomo w jakim stylu jest to co ta pani robi.Moim zdaniem to mierna mieszanina ( z playbacku) disco polo, biesiady i śpiewu przedszkolaków
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież