Spotkania chóralne w Obornikach

Spotkania chóralne w Obornikach

W najbliższy weekend 26-27. września w Obornikach odbędzie się koncert chórów w ramach "Spotkań chóralnych-jesień".

W sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury usłyszymy piosenki z różnych stron świata. Na scenie zobaczymy: Con Brio, Cantilene i Hannoversches Wendland. Ten koncert odbędzie się w sobotę.

W niedzielę natomaist Con Brio i Hannoversches Wendland wystąpią także w kościele farnym w Obornikach. Tam usłyszeć będzie można pieśni sakralne. Ten koncert rozpocznie się o godz. 18:30.

Wstęp na oba koncerty jeest bezpłatny. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież