Trzecia Godzina Dnia wystąpi w Obornikach (film)

Trzecia Godzina Dnia w Obornikach

W ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej w Obornikach odbędzie się koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia.

Znakomity chór gospel Trzecia Godzina Dnia będzie gościem tegorocznych Dni Kultury Chrześcijańskiej. Koncert odbędzie się w niedzielę, 05.10 o godzinie 19.00 w Kościele pw. św. Józefa.

W TGD śpiewali m.in. Natalia Niemen, Anna Maria Jopek, czy Mieczysław Szcześniak. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym koncercie!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież