Europejskie Dni Dziedzictwa 2014

 

Europejskie Dni Dziedzictwa 2014

Dzisiaj (14.09.2014) zapraszamy do Jaracza na w godzinach od 11 do 17 w Muzeum będą odbywały się zajęcia dla dzieci oraz będzie możliwe zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem, ale to nie wszystko …

Cykl imprez w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2014 odbywa się od 13 do 14 września. Poza zwiedzaniem Muzeum w Jaraczu szczególnie polecamy odwiedziny Młyna Ruda, gdzie w godzinach 12:00, 13:00 i 17:00 odbywać się będą pokazy uruchomienia młyna, jest to jedyna taka okazja!

mlyn2

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież