Zapraszamy na święto ziemniaka

Zapraszamy na święto ziemniaka

W sobotę 13. września w Zawadach k. Ryczywołu odbędzie się "Święto ziemniaka". Do udziału z imprezie zachęcają sołtysi i rady sołeckie Ryczywołu i Zawad.

Popularna pyra będzie obchodziła swoje święto jutro od godz. 16:00. Na uczestników czekają oczywiście potrawy z zmieniaków, a w szczególności:

  • parowane ziemniaki z solą i masłem
  • pyry z gzikiem
  • placki ziemniaczane.

Organizatorzy święta zapraszają także na placki, kawę i herbatę. O godz. 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna! Zapraszamy do Zawad!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież