Pomóżmy Majce! (foto)

Przybij Piątkę dla Majki

W dniach 12 - 14 września przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna celem której jest pozyskanie środków pieniężnych na leczenie 5-letniej Majki z Rogoźna chorej na nawotwór mózgu. Wcześniej podobna akcja została przeprowadzona na Orliku w Obornikach.

W ramach akcji zaplanowano wiele atrakcji. Już dziś rozpoczęto działania od akcji krwiodawstwa w RCK. Jutro, czyli 13. września , cykl zabaw będzie miał miejsce na Orliku przy ul. Seminaryjnej w Rogoźnie. Kontynuowany będzie on także w niedzielę. Szczegóły prezentujemy na poniższym plakacie.

Przypominamy, że podobną akcję prowadzono w Obornikach - zobacz tutaj.

W ostatnich godzinach pojawiła się nadzieja na przeprowadzenie operacji, która pozwoli wyzdrowieć Majce. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu!

pomagamy Majce

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież