Rożnowo pielęgnuje pamięć i patriotyzm

Rożnowo pielęgnuje pamięć i patriotyzm

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w uroczystościach patriotycznych zorganizowanych w Rożnowie w niedzielę 07.09.2014. Uroczystości podzielone są na dwie części.

 

O godzinie 16:00 odprawiona zostanie msza święta w Rożnowicach, o 19:00 rozpocznie się koncert pieśni patriotycznych w amfiteatrze przed Wiejskim Domem Kultury w Rożnowie.

Organizatorzy zachęcają do udziału w obu uroczystościach mających na celu upamiętnienie wybuchu II wojny światowej. Proszą również o zabranie lampionów, świec i śpiewników pieśni patriotycznych na godzinę 19:00.

Tego typu inicjatywy pokazują ogromne przywiązanie do Polski. W obliczu wojny jaka toczy się u naszych sąsiadów szczególnie ważne może okazać się nasze przywiązanie do Ojczyzny.  

W organizację uroczystości zaangażowali się: Sołtys, Rada Sołecka, Radna Rady Miejskiej Anna Rydzewska, Stowarzyszenie Rożnowo Razem, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Zespołu Szkół w Rożnowie, Ks. Proboszcz Przemysław Prętki, Zarząd i Członkowie Klubu Sportowego ROŻNOVIA ROŻNOWO, Kibole Rożnovii Rożnowo.

roznowo2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież