Dożynki Gminy Rogoźno w Garbatce

Dożynki Gminy Rogoźno w Garbatce

Przypominamy,  w Garbatce rozpoczynaj się Dożynki Gminy Rogoźno. Święto plonów rozpoczyna Msza Święta o godzinie 14:00.

Po mszy dożynkowej, od godziny 15:00 do 17:30 trwać będzie część  oficjalna z obrzędem dożynkowym oraz wręczeniem wyróżnień. Po godzinie 17:30 rozpoczną się występy zespołów muzycznych i tanecznych, a świętowanie zakończy się zabawą taneczną o godzinie 21.

Piękna pogoda powinna zachęcić Państwa do licznego uczestnictwa w zaplanowanych imprezach.

2014Doynki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież