W Rogoźnie trwa spacer z kulturą

Zapraszamy na spacer z kulturą

Dziś 24. sierpnia w Rogoźnie odbywa się festyn muzyczny "Spacer z kulturą". Organizatorem akcji jest Rogozińska Inicjatywa Kulturalna.

Na miniscenach w całym mieście można w godzinach 12:00-16:00 natknąć się na muzyków. Dodatkowo w parku miejskim czeka karykaturzysta, a dzieci mogą liczyć na niespodzianki.

Od godz. 19:00 w Ośrodku Kultury przy ul. II Armii Wojska Polskiego 4 odbędą się koncerty. Wystąpią tam "Wyblusowani" oraz "Miła starsza pani".

Zapraszamy do Rogoźna!

rik

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież