Dożynki w Ryczywole 24. sierpnia

Dożynki w Ryczywole

Zapraszamy 24. sierpnia na dożynki gminne, które odbędą się w Ryczywole.

Tradycyjnie z tej okazji Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek zaprasza do udziału w konkursie. LGD zachęca do zgłaszania swoich posesji. Najciekawiej przygotowane obejścia zostaną nagrodzone. Na najłdaniejsze obejścia czekają nagrody finansowe w wysokości: 300zł, 200zł i 100zł.

Szczegóły dostępne są na poniższym plakacie.

 

Komentarze  

+11 #1 Lonia 2014-08-16 20:41
Tylko niech w tą imprezę nie wtyka swojej kluki barański, bo znowu coś skopie!!!!!!!!! !!1
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież