Sołtysi będą debatować o dożynkach

Jutro będą radzić sołtysi

We wtorek 12. sierpnia oborniccy sołtysi spotkają się, jak co miesiąc, w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Obornikach.

Tradycyjnie będą zajmować się sprawami bieżącymi, które nurtują gospodarzy wsi. Na plan pierwszy jednak wybija się kwestia dożynek, które odbędą się 31. sierpnia na lądowisku w Słonawach.

W Referacie Promocji prace przygotowawcze trwają w najlepsze, szczególnie te związane z logistyką imprezy. Sprawami dotyczącymi obrzędów dożynkowych zajmą się w kolejnym etapie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież