W sobotę na Łazienkach zobaczymy "Mrocznego rycerza" (film)

W Letnim Kinie "Mroczny rycerz"

W kolejnę wakacyjną sobotę, tj. 26. lipca, w Obornikach będziemy mogli zobaczyć "Mrocznego rycerza". Film zostanie wyświetlony w ramach Letniego Kina na Łazienkach.

Walka dobra ze złem towarzyszy człowiekowi od zarania jego istnienia. Zawsze w ludzkiej istocie jest to ziarno, które pozwala wierzyć w szczęśliwy finał i pokonanie nieprawości. To jak kończy się historia "Mrocznego rycerza" miłośnikom kina jest doskonale znana. Film w reżyserii Christophera Nolana trzyma w napięciu bez względu na to, ile razy się go widziało. Jutro trzeba go obejrzeć kolejny raz. Zobaczyć ten film przy zapadających ciemnościach na Łazienkach może być niezwykłym przeżyciem. 

Pogoda ma jutro sprzyjać spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, dlatego też tym bardziej zachęcamy do wizyty na Łazienkach. Film rozpocznie się o godz. 21:30. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież