W Letnim Kinie na Łazienkach czas na Avatar

Kadr z filmu Avatar

5. lipca kinomaniacy mogli w "Letnim Kinie na Łazienkach" zobaczyć "Troję". Teraz przyszedł czas na kolejny hit.

Kinomaniaków przywitali w imieniu Burmistrza Obornik Tomasza Szramy kierownik Wydziału Promocji Krzysztof Nowacki oraz Grzegorz Murawicz dyrektor firmy Ruukki. Firma ta świętuje w tym roku 40-lecie produkcji płyty obornickiej. Została też sponsorem całego wydarzenia na Łazienkach.

W najbliższą sobotę, czyli 12 lipca, nad Wełną będzie można zobaczyć kolejny hit kinowy. Mowa o "Avatarze". Wielokrotnie nagradzany film James'a Camerona będzie można zobaczyć o godz. 21:30.

Serdecznie zapraszamy.                                                                                           Foto: kadr z Avatar Trailer The Movie

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież