Nadjeżdża Blues Express 2014! (film)

Nadjeżdża Blues Express

Już w najbliższy weekend w Zakrzewie odbędzie się festiwal Blues Express. Jest to jedno z ciekawszych tego typu wydarzeń w Wielkopolsce. 

Festiwal ten wiąże się z przejazdem specjalnego pociągu z Poznania do Zakrzewa, podczas którego na siedmiu stacjach odbywają się koncerty. Podziwiać je mogą nie tylko pasażerowie Blues Express, ale także mieszkańcy miast, w których te koncerty się odbywają. Jednym z tych siedmiu miejscowości jest Rogoźno.

Festiwal wystartuje już 11 lipca w Pile, natomiast jego główna część, czyli rozpoczęcie podróży pociągiem w sobotę 12 lipca. Pociąg, który prowadzić będzie parowóz, ruszy z Poznania o 13:25. W środku przygrywać będzie Cheap Tobacco.

W Rogoźnie pociąg będzie przebywał od 14:18 do 14:42. W tym czasie usłyszymy zespół Comin’ To Town. Jest to bluesowy zespół, który można było podziwiać między innymi na tegorocznej Nocy Kupały. Następnie pociąg zatrzyma się jeszcze w Chodzieży, Pile, Krajence i Złotowie i zakończy swój kurs w Zakrzewie gdzie zaplanowano koncert finałowy.  Warto wspomnieć że sam festiwal odbywa się już dwudziesty drugi raz i rok w rok przyciąga liczne grono fanów bluesowych rytmów.

W imieniu organizatorów zapraszamy zatem na dworzec rogoziński o 14:18 lub na Dworzec Główny w Poznaniu o 13:00. Szczegółowy program imprezy mozna znaleźc na stronie bluesexpress.pl

Poniżej film z ubiegłorocznej wizyty Expressu w Rogoźnie. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież