O(b/d)jazdowa Chatka Małolatka

 

Chatka Małolatka

Chatka Małolatka to zajęcia dla dzieci w wieku 6-11 lat. Podczas 2 godzin spotkania dzieci mają okazję przeżyć wspaniałą przygodę. Organizatorem zajęć jest Obornicki Ośrodek Kultury.

Objazdowa Chatka Małolatka skupia się na ogólnym rozwoju dziecka, łączy aktywności plastyczne, ruchowe jak i kulinarne, jest zabawą opartą na współpracy.

Dotąd Chatka Małolatka funkcjonowała w Obornickim Ośrodku Kultury jak Spiżarnia Pomysłów, która składała się z 20 odsłon trzygodzinnych zajęć. Aby dotrzeć do dzieci z dalszych zakątków miasta i z okolicznych wsi, zajęcia przybrały postać Objazdowej i Odjazdowej Chatki Małolatka.

Osoby zainteresowane ofertą OOK proszone są o kontakt telefoniczny z Emilią Narożyńską pod nr tel. 695-995-237 lub 61-29-61-424.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież