Kino Bambino zaprasza dzieci i ich rodziców

Kino Bambino w OOK

7. lipca w Obornickim Ośrodku Kultury wyświetlony zostanie pierwszy film w ramach tegorocznego Kina Bambino. Jutro zobaczyć będzie można "Krainę lodu".

W okresie wakacji wyświetlone zostaną 4 seanse. Pierwszym z nich będzie "Kraina lodu". W kolejnych tygodniach będą to: Niezwykła przygoda Kubusia, Gnomeo i Julia oraz Uniwersytet potworny. Filmy wyświetlane będa o godz. 10:00. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Zapraszamy w imieniu OOK. 

bambino

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież