Oborniki. Start kina letniego

Oborniki. Start kina letniego

W najbliższą sobotę 5 lipca w Obornikach startuje kino letnie z Ruukki. Przez 4 sobotnie wieczory  „łazienki obornickie” zamienią się w kino. Kino letnie Ruukki rozpocznie film „Troja” z Bradem Pittem i Orlando Bloomem w rolach głównych.

W drugą sobotę lipca puszczony będzie rewolucyjny film „Avatar” w reż. J. Camerona. Kolejnym filmem będzie komedia romantyczna „Walentynki” z B. Cooperem i J. Albą w roli głównej. Kino letnie Ruukki zakończy się 26 lipca projekcją filmu „Mroczny Rycerz” z Ch. Bale’em i H. Leadgerem w rolach głównych.

Seanse organizowane są dzięki firmie Ruuki, która obchodzi w tym roku 40-lecie produkcji płyty warstwowej w Obornikach.

W sobotę zapraszamy na "łazienki obornickie" na godzinę 20:30, odbędzie się wtedy inauguracja kina, a o 21:30 rozpocznie się seans filmowy. Według pogodynka.pl w sobotę ma być piękna letnia pogoda, bezchmurnie i 30 st.

KINO LETNIE 5sierpnia

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież