W Ryczywole będą zbierać stare przedmioty

Zbiórka staroci w Ryczywole

W Ryczywole ogłoszono zbiórkę starych przedmiotów. Akcja ma pomóc w utworzeniu wystawy ze staroci.

W sobotę 21 czerwca otwarto wystawę w Chrustowie. Teraz podobna powstanie w Ryczywole. Obie akcje łączy LGD Kraina Trzech Rzek, która zdobyła na ten cel środki z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. 

Przedmioty z Ryczywołu i okolicy będzie można dostarczać w dniach 30.06.-03.07. do Czerwonej Szkoły. Od 4. lipca przez 2 tygodnie będzie czynna wystawa, na której te rekwizyty będzie można oglądać. A o jakie przedmioty chodzi? Mogą to być: cepy, tarki, siepry, meble etc. Osoby, które nie będa mogły dostarczyć swoich rzeczy do Szkoły mogą zgłosić chęć przekazania rekwizytów drogą telefoniczną (Jolanta Ziała, 781-672-349). Po zakończeniu wystawy wszystkie przedmioty zostaną zwrócone właścicielom.

Zachęcamy do wsparcia inicjatywy.

wystawa

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież