Dziś w Obornikach 2 festyny parafialne

Festyn parafialny w Obornikach

W imieniu obornickich parafii zapraszamy dziś 22 czerwca na 2 festyny rodzinne.

O 14:00 rozpocznie się festyn przy Parafii Miłosierdzia Bożego. Jednym z jego punktów jest finał Wielkiej Dziury. Jeśli jesteście ciekawi jak było przed rokiem wystarczy kliknąc tutaj.

Godzinę później zapraszamy na boiska przy Szkole Podstawowej nr 2. Tam odbywać się będzie festyn organizowany przez Parafię św. Józefa. 

Choć przez Oborniki przechodza kolejne deszcze to popołudnie ma być znacznie bardziej przychylne wyjściu na imprezy obornickie. Choć niebo nadal będzie zachmurzone to już nie ma padać.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież