Zaplanuj dzieciom wakacje z OOK

Wakacje z OOK

Wakacje zbliżają się szybkim krokiem. Warto więc sprawdzić ofertę Obornickiego Ośrodka Kultury.

Jak zasze OOK przygotował szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Propozycje Ośrodka obejmują zarówno zajęcia manualne, ale także warsztaty taneczne, perkusyjne po zajęcia szachowe. Nie zabraknie także wycieczek oraz oglądania filmów. Zapewne wielu uczestników wakacji z OOK ucieszy możliwość spędzenia nocy poza domem!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Ośrodka Kultury. 

wakacje

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież