Sołtys Chrustowa zaprasza na festyn

Sołtys Chrustowa zaprasza na festyn

W sobotę 21 czerwca w Chrustowie odbędzie się festyn. Głównym punktem imprezy będzie otwarcie wystawy staroci.

Sołtys Chrustowa Lucyna Chudzicka wraz z Radą Sołecką zaprasza na festyn rodzinny. Odbędzie się on w sobotę 21 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego. Oprócz licznych atrakcji dla dzieci i rodziców na uczestników czeka główna atrakcja. Tego dnia odbędzie się wystawa staroci. W sobotę zebrane przedmioty będzie można oglądać w szkole. Potem zostaną przeniesione do świetlicy wiejskiej, gdzie będzie można je oglądać w wyznaczonych terminach.

Początek festynu o godz. 15:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież