Pojedź Drezyniarzem zamkniętą linią kolejową

Pociąg Drezyniarz (fot. NKD)

W sobotę 14 czerwca zapraszamy do skorzystania z niebywałej okazji. Tego dnia będzie można przejechać się nieistniejącą już linią kolejową.

Jak co roku Stowarzyszenie Nadwarciańska Kolej Drezynowa zaprasza na przejazd pociągiem turystycznym Drezyniarz. Będzie sposobność do przejechania się linią kolejową, która na co dzień nie funkcjonuje. Pociąg wyjedzie z Poznania o godz. 08:18, aby w Obornikach pojawić się o 08:53, w Rogoźnie o 09:31, a w Ryczywole o 10:19. Do stacji końcowej, czyli Czarnkowa dotrze o godz. 13:30.

Przejazd pociągiem jest częścią obchodów Dni Ziemi Czarnkowskiej, które rozpoczęły się dziś 12 czerwca i potrwają do soboty 14.06. br.

Pociąg ruszy drogę powrotną o godz. 18:00. Informacja na temat cen biletów oraz miejsc, gdzie można je nabyć znajduje się na poniższym plakacie.

kolej

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież