Wielkie świętowanie dla dzieci w Obornikach.

Wielkie świętowanie dla dzieci w Obornikach

Już za parę godzin wielkie świętowanie Dnia Dziecka w Obornikach. Pogoda dopisuje! Zapraszamy od 15:00 na boiska przy ulicy ks. Szymańskiego.

 Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji:

  • Koncert "Witamy w Warzywlandii" zespołu Centrum Usmiechu
  • "Śpiewamy dla Mamy” – czyli obornickie przedszkolaki!
  • występy uczniów Zespołu Szkół im. UNICEFF
  • prezentacja szkoły Ruchu  i Tańca Kontrast

Cały czas będa prowadzone konkursy, zabawy, rowerowy tor przeszkód i prezentacje. Na placu oczywiście będą powietrzne place zabaw.

Urząd Gminy przygotwał na ten dzień możliwośc bezpłatnej komunikacji, tak aby do Obornik mogły dojechać wszystkie dzieci! Jeżeli jeszcze nie jesteście zdecydowani zachęcamy! Imprezy będą trwały od 15:00 do 19:00.

Rozkład jazdy "dziecięcej" komunikacji 1 czerwca:

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież