Wielk festyn "7 Ryb" już 8 czerwca w Rogoźnie

Festyn 7 Ryb 8 czerwca w Rogoźnie

Lokalna Grupa Rybacka "7 Ryb" zaprasza na festyn do Rogoźna. Impreza odbędzie się 8 czerwca.

"Festyn 7 Ryb" organizowany jest przy współudziale Gminy Rogoźno i Rogozińskiego Centrum Kultury. Na scenie, która znajdzie się na Placu im. Karola Marcinkowskiego, wystąpią przedstawiciele 7 gmin, które wchodzą w skład LGR. Zobaczymy więc m.in. obornicki BRASS BAND i kabaret ToNieMaNazwy, rogozińską Orkiestrę Dętą z zespołem PA-MAR-SZE czy grupe teatralną "TO MY".

Występom artystów będą towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci. Nie zabraknie także stoisk z regionalnymi produktami. 

Serdecznie zapraszamy. Początek "Festynu 7 Ryb" już o godz. 14:00.

7ryb

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież