VI Wiosenne Spotkania Chórów i Orkiestr w Obornikach

Zapraszamy na koncert chórów

Stowarzyszenie Chór Mieszany "Cantilena" zaprasza na koncert chórów. Odbędzie się on 31 maja w kościele pw.  Miłosierdzia Bożego w Obornikach.

To będzie już VI Wiosenne Spotkanie Chórów i Orkiestr w Obornikach. Tym razem oprócz Cantileny wystąpi Miejski Nauczycielski Chór "Goce" z Nowego Targu. Tegoroczny koncert nosi tytuł "Po górach, dolinach...".

Początek koncertu o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież