Zapraszamy na Dzień Dziecka w Rogoźnie

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Rogoźnie

Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich 1 czerwca na obchody Dnia Dziecka. Okolicznościowy festyn zorganizownay zostanie na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Rogoźnie.

RCK przygotowało bardzo bogaty program imprezy. Wszystko ropocznie się o godz. 13:00 od występu Iskierek i PA-MAR-SZE. Potem na scenie zobaczymy m.in. występ grupy teatralnej TO MY. 

Równolegle będą dostepnę będą dla wszystkich liczne atrakcje takie, jak: euro bungee, strzelanie z łuku, mini golf, koło fortuny. Oczywiście będzie także loteria fantowa.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież