Gdziekolwiek jesteś przyjdź do studni.

 Gdziekolwiek jesteś przyjdź do studni.

Zapraszamy wszystkich na koncert zespołu U Studni do OOK w Obornikach.
 
“Gdziekolwiek jesteś wyjdź za bramę, wyjdź na pola słysz wołanie ...” już ten słowa pookazują klimat twórczości zespołu U Studni. Repertuar zespołu to głównie nastrojowe ballady.
Zespół do tej pory wydał jedna płytę, która cieszy się duża popularnością. Słowa piosenek autorstwa poety Adama Ziemianina oraz doskonale dobrana muzyka dla fanów tego typu twórczości stanowi doskonały odpoczynek od codzienności.
 
Poniżej prezentujemy piosenkę “Gdziekolwiek”, nie ma jej na płycie, ale zapewne będzie ja można usłyszeć 8 czerwca o godzinie 18 w OOK. Zapraszamy serdecznie, bilety w cenie 10 i 15 zł.
 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież