W sobotę zapraszamy do zwiedzania!

NASZE-MIASTO-NOCĄ

Gmina Oborniki i Obornicki Ośrodek Kultury zapraszają do zwiedzania nocą atrakcyjnych miejsc regionu. Akcja odbywać się będzie 17 maja po hasłem "Nasze Miasto Nocą".

 

Na chętnych czekają 3 atrakcyjne do zwiedzania miejsca. Pierwszym z nich jest klasztor Misjonarzy Świętej Rodziny w Bąblinie, gdzie będzie można poznać tajemnice tego obiketu. Wiele o sobie, o swojej działalności i historii zapewne przekaże także Nadleśnictwo Oborniki. To bowiem drugie z zaplanowanych miejsc do zwiedzania. Ostatnim przystankiem przewidzianym na sobotnią noc będzie RUUKI. W tym bowiem roku przypada 40-lecie produkcji obornickiej płyty. To niebywała okazja, aby zobaczyć jak zmieniała się firma na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Finał przewidziany jest na godz. 23:15. Będzie miał on miejsce na obornickich Łazienkach.

Chętnych do udziału w zwiedzaniu zachęcamy do zapisów. Można to zrobić telefonicznie pod numerem telefonu 61 65-59 -149 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc jest ograniczona!

UWAGA! Nie ma już miejsc! Wg. informacji od organizatora utworzona jest nawet lista rezerwowa, która też nie jest mała.Zainteresowanie ogromne, wypada się cieszyć i oby dopisała pogoda!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież