Zapraszamy na UNDERGROUND NIGHT V2

Kolejna impreza dla fanów rapu i reagge już 24 maja

Zapraszamy na kolejne spotkanie z rapem i reagge w Obornickim Ośrodku Kultury. Tym razem będzie to druga odsłona HIP HOP Underground Night. 

W sobotę 24 maja na scenie wystąpi wielu młodych artystów. Choć przewodził będzie rap to nie zabraknie także reagge. Na scenie zobaczyć będzie można dodatkowo grupę taneczną Gimmie Gyals. 

Underground Night V2 rozpocznie się o godz. 18:00. Cena biletów to jedyne 5 zł. Zapraszamy!

hiphop

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież