Europejska Noc Muzeów – Rogoźno

Europejska Noc Muzeów – Rogoźno
 
Zapraszamy dzisiaj 10.05.2014 do Rogoźna na Europejską Noc Muzeów. Muzeum Regionalne w Rogoźnie zaprasza od godziny 18:00  do 24:00.
 
O godzinie 18:00 nastąpi otwarcie wystawy “Tyrtake – antyczne miasto na kresach” ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie.
 
Cały czas w Muzeum można obejrzeć wystawę związaną z 135-leciem trasy kolejowej Poznań – Piła”, w tym czasie po wystawie będzie oprowadzał prezes stowarzyszenia NKD Krzysztof Springer.
 
Na wystawie będzie dostępne stoisko interaktywne “Na czym dawniej się pisało? Pisanie na tabliczkach glinianych, woskowych, korze ... “
 
Muzycznie wieczór uświetni występ zespołu “Krzywa Grzywa” z muzyką bałkańską. Występy odbywać się będą o godzinie 20:00 i 21:30. Poniżej możecie posłuchać jeden z utworów "Krzywej Grzywy".
 
Częścią cyklu imprez jest przejazd pociągu “Jubilat”, który zatrzymuje się również na stacji w Rogoźnie o godzinie 11:44. Pociąg przywita Król Przemysław II z kasztelanem rogozińskim Jakubem Domaradzicem. Wystąpi również Orkiestra Dęta RCK.
 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież