Pociąg Jubilat jutro w Obornikach i Rogoźnie

Pociąg Jubilat jutro w Obornikach i Rogoźnie

Stowarzyszenie Nadwarciańska Kolej Drezynowa zaprasza na obchody 135 lecia lini kolejowej Poznań – Piła.
 
Z tej okazji 10.05 po tej prasie przejedzie specjalny jubileuszowy pociąg. Pociąg wyrusza z Poznania i spodziewany jest w Obornikach o godzinie 10:30. W czasie około godzinnej przerwy będzie można zwiedzić pociąg ELF oraz nastawnię dyżurnego ruchu. Z Obornik pociąg odjedzie o 11:30.
 
Kolejna stacja to Rogoźno, gdzie postój będzie trwał od 11:44 do godziny 12:14. Również w Rogoźnie będzie można zwiedzać pociąg ELF jak również planowane są atrakcje.
 
Dalej pociąg opuści nasz Powiat. Szczegółowy rozkład jazdy zamieszczono na plakacie informacyjnym.
 
Serdecznie zachęcamy Państwa do przybycia na stacje. Zarówno w Obornikach jak i w Rogoźnie przygotowano występy orkiestr, zabawy dla dzieci. W Rogoźnie dodatkowo pociąg przywita król Przemysław II i kasztelan Jakub Domaradzica. 
 
pociag JUBILAT plakat - poprawiony

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież